Wczytuję dane...

Serum z ekstraktem ze ślimaka - naturalne działanie regeneracyjne

Serum z ekstraktem ze ślimaka - naturalne działanie regeneracyjne

Czy kosmetyki z ekstraktem ze ślimaka faktycznie pomagają i regenerują cerę z bliznami, przebarwieniami, trądzikiem, zaskórnikami, rozszerzonymi porami?

Zdecydowanie TAK, są bardzo skuteczne. Kosmetyki ze śluzem ślimaka obecnie są absolutnym hitem, blizny i rany stopniowo zanikają, skóra staje się zregenerowana, odżywiona i zdrowsza. Dodatkowo ekstrakt ze śluzu ślimaka spowalnia proces starzenia się skóry, przyśpiesza syntezę kolagenu, poprawia pigmentację, rewitalizuje oraz chroni skórę przed działaniem czynników zewnętrznych.

 

Śluz ślimaka działa wyjatkowo skutecznie regeneracyjnie na skórę. Pierwszy krem pojawił się na rynku w 1995 roku, opatentowany przez Światową Organizację Patentów w Szwajcarii. Obecnie można spotkać bardzo wiele preparatów, opracowanych przez dermatologów i naukowców, pomagających zachować prawidłową strukturę skóry oraz zapobiegających powstawaniu nowych blizn.

 

Instituto Espanol, bardzo znana i ceniona firma na Półwyspie Iberyjskim, jak i coraz bardziej w całej Europie, wytwarza wysokiej jakości naturalne produkty, w tym doskonałe nawilżające serum do twarzy z ekstraktem ze ślimaka oraz kremy i balsamy z kolagenem oraz śluzem tych mięczaków. Kosmetyki nie należą do najtańszych cenowo, ponieważ wynika to z bardzo wysokich kosztów samego procesu pozyskania ekstraktu. Do produkcji kosmetyków stosuje się ekstrakt z hodowlanych, jadalnych ślimaków ze śródziemnomorskiego gatunku Helix aspersa Müller, zwanych potocznie "ślimak mały szary".

 

Pozyskanie śluzu ma miejsce w specjalistycznych laboratoriach, jest bardzo trudnym i wymagającym procesem technologicznym. Ślimakom zapewnia się odpowiednie warunki pełne komfortu i harmonii, aby wydzielały śluz wolny od toksyn (nie może dojść do zmieszania się wydzielanych przez nie śluzów limozyny i kryptozyny, wówczas śluz jest bezwartościowy). Ślimak wytwarza dwa rodzaje śluzu: limuzynę, widoczną w trakcie poruszania się mięczaka, nie mająca dla ludzi większego znaczenia oraz kryptozynę, która to właśnie posiada te niezwykłe właściwości, i jest sednem całego procesu. Ślimakom kryptozyna służy do regeneracji tkanek, które podczas poruszania się po szorstkich powierzchniach ulegają uszkodzeniu. Kryptozyna zawiera takie składniki, jak allantoinę, kwas glikolowy, mukopolisacharydy, kolagen, elastynę, witaminy A, B, C i E. Poprzez wykorzystanie jej w kosmetykach, za pośrednictwem połączenia kryptozyny z naturalnymi składnikami naturalnymi, uzyskuje się wysokiej jakości serum, którego działanie stymuluje odbudowę tkanki. Dzięki temu skóra staje się bardziej uelastyczniona i zregenerowana, a w przypadku cery naczynkowej niweluje blizny oraz przebarwienia.

 

Serum ma postać żelu, dzięki czemu szybciej wnika w skórę i oddziaływuje na nasz kolagen. Dostarcza mu bogatych w tlen cząsteczek hemocyjaniny, które pomagają tworzyć nowe włókna kolagenu w naszej skórze. Dzięki temu kosmetyki zawierające śluz ślimaka są skuteczne w przypadku wielu różnych problemów skórnych. Zaleca się najpierw nałożyć żel na nierówności skóry oraz zmarszczki, a następnie zastosować ulubiony krem na dzień lub na noc. Makijaż, jak i inne kremy mogą być nakładane jak tylko serum zostanie wchłonięte przez skórę. Serum może być stosowane kilka razy w ciągu dnia.

 

Osoby z różnymi problemami skórnymi, bliznami, oparzeniami, trądzikiem, wypryskami, wągrami,  przebarwieniami, naczynkami mogą przekonać się do wyjątkowych właściwości działania śluzu ślimaka i poprawić wygląd własnej skóry. Serum posiada naturalny skład i  jest bardzo dobrze odbierane przez osoby z problemami alergicznymi.

 

Kupując kosmetyki z ekstraktem ze ślimaka warto zwrócić uwagę na którym miejscu wymieniony jest Helix Aspersa w składzie produktu. Im wyższa pozycja, tym go więcej - co oznacza, że produkt spełni swoje zadanie.

 

Prezentowane przez nas serum odżywcze zawiera: wodę, alkohol etylowy, wyciąg ze śluzu Helix Aspersa, glicerynę, glikol propylenowy, Karbomer, Sorbeth-30, Trietanolaminę, Imidazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Tetrasodium EDTA, Limonen oraz składnik odpowiadający za woń kosmetyku Hexyl Cinnamal. Serum nie zawiera parabenów, produkt testowany dermatologicznie.

 

Więcej informacji na stronie: Kosmetyki z ekstraktem ze ślimaka    

 

extracto de caracol

 

Polub nas na Facebook

Śledź nas na Twitter