Wczytuję dane...
Czas realizacji i dostawa

METODY DOSTAWY PRODUKTÓW

Wysyłkę produktów realizujemy w dniu złożonego zamówienia od poniedziałku do piątku lub w następnym dniu roboczym - zawsze po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie lub wybraniu opcji za pobraniem.
Wszystkie produkty wysyłamy kurierem jako przesyłki priorytetowe, a ich dostawa ma miejsce zazwyczaj w terminie 24 lub 48 godzin w zależności od podjętej przez Państwa decyzji i wybranej opcji dostarczenia towaru podczas składanego zamówienia w sklepie internetowym Voronet (w soboty i w niedziele przesyłki nie są doręczane).
Doręczenia przesyłek przez firmy kurierskie odbywają się w godzinach 8:00-17:00. W sytuacji kiedy kurier nie zastanie Państwa pod wskazanym adresem - zostawi awizo z prośbą o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu ponownej dostawy. Tym z Państwa, którzy pracują w tych godzinach poza domem, zalecamy podawanie adresu dostawy do firmy. W przypadku wybranej formy dostawy do paczkomatu lub odbioru w PUNKcie - przesyłkę należy osobiście odebrać w dogodnym dla siebie terminie.
Odbiór osobisty w Dąbrówce po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, tel. +48 512 768 464, mail: bok@voronet.pl

OPCJE DOSTAWY:

  • DHL - zamówienia realizowane są za pośrednictwem przedsiębiorstwa zajmującego się przewozem przesyłek i logistyką z dostawą najczęściej 1-go dnia roboczego pod wskazany adres,
  • Pocztex Kurier48 – gwarantowana realizacja zamówienia do dwóch dni roboczych, odbywa się poprzez wysyłkę z dostawą pod wskazany adres, poprzez Pocztę Polską,
  • Paczkomaty - zamówienia realizowane są poprzez Inpost z dostawą do wybranego paczkomatu. Odbiór przesyłki w dogodnym terminie do 48 godzin od otrzymania zawiadomienia smsem oraz mailem.
  • Odbiór w PUNKcie - realizacja zamówienia odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej z dostawą do wskazanej placówki pocztowej, stacji PKN Orlen, kiosku RUCHu, saloniku prasowego lub Sklepu Żabka. Odbiór przesyłki w dogodnym terminie do 7 dni od dnia otrzymania powiadomienia. Za pobraniem odbiór przesyłki możliwy jest tylko w placówce pocztowej.
  • Odbiór własny – nie prowadzimy stacjonarnego punktu sprzedaży, po uzgodnieniu telefonicznym (+48) 512 768 464, zakupione produkty w Dąbrówce można odebrać osobiście bez ponoszenia dodatkowych kosztów.   

KOSZTY DOSTAWY:

Firma Czas dostawy Koszt przesyłki Koszt przesyłki „za pobraniem”
DHL 1-2 dni 15,00 pln 19,00 pln
Pocztex Kurier 1-2 dni 14,00 pln 18,00 pln
Paczkomat Inpost 1-2 dni 11,90 pln 20,90 pln
Odbiór w Punkcie 2-3 dni 13,00 pln 17,00 pln
Przesyłka zagraniczna 4-8 dni od 26-79 pln -

Przy zakupie powyżej 490,- pln pokrywamy koszty dostawy na terenie kraju.


Statusy przesyłki można monitorować po wejściu na strony firm kurierskich: 

    

   

Przed odebraniem przesyłki prosimy o sprawdzenie, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu podczas transportu. W takim przypadku należy nie przyjmować przesyłki i w obecności pracownika poczty lub kuriera sporządzić protokół szkody, który stanowić będzie reklamację doręczenia przesyłki oraz niezwłocznie skontaktować się z nami, tel. (+48) 512 768 464, mail: bok@voronet.pl

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone, a paczki odpowiednio zapakowane.

Polub nas na Facebook

Śledź nas na Twitter

Śledź nas na Instagram