Wczytuję dane...
Czas realizacji i dostawa

METODY DOSTAWY PRODUKTÓW

Wysyłkę produktów realizujemy w dniu złożonego zamówienia od poniedziałku do piątku lub w następnym dniu roboczym - zawsze po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie lub wybraniu opcji za pobraniem.
Wszystkie produkty wysyłamy kurierem jako przesyłki priorytetowe, a ich dostawa ma miejsce zazwyczaj w terminie 24 lub 48 godzin w zależności od podjętej przez Państwa decyzji i wybranej opcji dostarczenia towaru podczas składanego zamówienia w sklepie internetowym Voronet (w soboty i w niedziele przesyłki nie są doręczane).
Doręczenia przesyłek przez firmy kurierskie odbywają się w godzinach 8:00-17:00. W sytuacji kiedy kurier nie zastanie Państwa pod wskazanym adresem - zostawi awizo z prośbą o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu ponownej dostawy. Tym z Państwa, którzy pracują w tych godzinach poza domem, zalecamy podawanie adresu dostawy do firmy lub wybranie wygodnej dostawy do paczkomatu InPost. W przypadku wybranej formy dostawy do paczkomatu, przesyłkę należy osobiście odebrać w dogodnym dla siebie terminie do 48h od otrzymania powiadomienia.
Odbiór osobisty w siedzibie firmy w Dąbrówce /62-069/, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, tel. +48 512 768 464, mail: bok@voronet.pl
    

OPCJE DOSTAWY:

  • DHL - zamówienia realizowane są za pośrednictwem przedsiębiorstwa zajmującego się przewozem przesyłek i logistyką z dostawą najczęściej 1-go dnia roboczego od nadania przesyłki pod wskazany adres.
  • Kurier InPost – realizacja zamówienia do dwóch dni roboczych, odbywa się za pośrednictwem kuriera InPost z dostawą pod wskazany adres.
  • Paczkomaty - zamówienia realizowane są poprzez Inpost z dostawą do wybranego paczkomatu. Odbiór przesyłki w dogodnym terminie do 48 godzin od otrzymania zawiadomienia smsem oraz mailem.
  • Orlen Paczka - realizacja zamówienia odbywa się z pośrednictwem kuriera Orlen Paczka. Odbiór przesyłki w automatach paczkowych, stacjach paliw Orlen, kioskach oraz w punktach partnerskich oznakowanych logiem ORLEN Paczki, w dowolnym terminie max do 3 dni od dnia otrzymania powiadomienia. Czas dostawy 2-3 dni robocze.
  • Odbiór własny – nie prowadzimy stacjonarnego punktu sprzedaży, po uzgodnieniu telefonicznym (+48) 512 768 464, zakupione produkty w Dąbrówce można odebrać osobiście bez ponoszenia dodatkowych kosztów.   

   

KOSZTY DOSTAWY:

Firma Czas dostawy Koszt przesyłki Koszt przesyłki „za pobraniem”
DHL 1-2 dni 18,00 pln 22,00 pln
Kurier InPost 1-2 dni 14,00 pln 19,00 pln
Paczkomat Inpost 1-2 dni 11,90 pln -
Orlen Paczka 2-3 dni 9,00 pln -
Przesyłka zagraniczna 4-8 dni od 26-79 pln -

Przy zakupie powyżej 490,- pln pokrywamy koszty dostawy na terenie kraju.


Statusy przesyłki można monitorować po wejściu na strony firm kurierskich, klikając w poniższą grafikę: 

   

   DHL_śledzenie_przesyłki        InPost        Orlen_Paczka

      

   

Przed odebraniem przesyłki od kuriera prosimy o sprawdzenie, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu podczas transportu. W takim przypadku należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody, który stanowić będzie reklamację doręczenia przesyłki. Prosimy niezwłocznie skontaktować się z nami, tel. (+48) 512 768 464, mail: bok@voronet.pl

  

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone, a paczki odpowiednio zapakowane.

   

InPost_kurier

        

                      

InPost_kurier

                       

      

Orlen_Paczka

   

       

Copyright © voronet.pl all rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki towarowe oraz nazwy firm użyte zostały na stronie sklepu internetowego Voronet wyłącznie w celu informacyjnym.

   

     

Polub nas na Facebook

Śledź nas na Twitter

Śledź nas na Instagram