Wczytuję dane...
Czas realizacji i dostawa

METODY DOSTAWY PRODUKTÓW

Wysyłkę produktów realizujemy w dniu złożonego zamówienia od poniedziałku do piątku lub w następnym dniu roboczym - zawsze po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie lub wybraniu opcji za pobraniem.
Wszystkie produkty wysyłamy kurierem jako przesyłki priorytetowe, a ich dostawa ma miejsce zazwyczaj w terminie 24 lub 48 godzin w zależności od podjętej przez Państwa decyzji i wybranej opcji dostarczenia towaru podczas składanego zamówienia w sklepie internetowym Voronet (w soboty i w niedziele przesyłki nie są doręczane).
Doręczenia przesyłek przez firmy kurierskie odbywają się w godzinach 8:00-17:00. W sytuacji kiedy kurier nie zastanie Państwa pod wskazanym adresem - zostawi awizo z prośbą o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu ponownej dostawy. Tym z Państwa, którzy pracują w tych godzinach poza domem, zalecamy podawanie adresu DOSTAWY do firmy. W przypadku wybranej formy dostawy do paczkomatu lub odbioru w Punkcie - przesyłkę należy osobiście odebrać w dogodnym dla siebie terminie.
Możliwy odbiór osobisty w centrum Poznania oraz w Dąbrówce po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, tel. +48 512 768 464, mail: bok@voronet.pl

OPCJE:

  • DHL - zamówienia realizowane są za pośrednictwem przedsiębiorstwa zajmującego się przewozem przesyłek i logistyką z dostawą najczęściej 1-go dnia roboczego pod wskazany adres,
  • Pocztex Kurier 48 – gwarantowana realizacja zamówienia do dwóch dni roboczych, odbywa się poprzez wysyłkę z dostawą pod wskazany adres, poprzez Pocztę Polską,
  • Paczkomaty - zamówienia realizowane są poprzez Inpost z dostawą do wybranego paczkomatu. Odbiór przesyłki w dogodnym terminie do 48 godzin od otrzymania zawiadomienia.
  • Odbiór w PUNKcie - realizacja zamówienia odbywa się poprzez kuriera Poczty Polskiej z dostawą do wskazanej placówki pocztowej, stacji PKN Orlen, kiosku RUCHu, saloniku prasowego lub sklepu Żabka oraz Freshmarket. Odbiór przesyłki w terminie do 7 dni od dnia otrzymania powiadomienia. Za pobraniem odbiór przesyłki możliwy jest tylko w placówce pocztowej.
  • Odbiór własny – nie prowadzimy stacjonarnego punktu sprzedaży, po uzgodnieniu telefonicznym (+48) 512 768 464, zakupione produkty w centrum Poznania lub w Dąbrówce można odebrać osobiście bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

KOSZTY DOSTAWY:

Firma Czas dostawy Koszt przesyłki Koszt przesyłki „za pobraniem”
DHL
1-2 dni
14,- pln
17,- pln
Pocztex Kurier48 1-2 dni 11,- pln 14,- pln
Paczkomat Inpost
1-2 dni
 9,- pln
15,- pln
Odbiór w Punkcie
2-3 dni
 8,- pln
11,- pln
Przesyłka zagraniczna
4-8 dni
od 26-79 pln
-

Przy zakupie powyżej 490,- pln pokrywamy koszty dostawy na terenie kraju.
Statusy przesyłki można monitorować po wejściu na strony firm kurierskich:      

   

Przed odebraniem przesyłki prosimy o sprawdzenie, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu podczas transportu. W takim przypadku należy nie przyjmować przesyłki i w obecności pracownika poczty lub kuriera sporządzić protokół szkody, który stanowić będzie reklamację doręczenia przesyłki oraz niezwłocznie skontaktować się z nami, tel. (+48) 512 768 464, mail: bok@voronet.pl

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone, a paczki odpowiednio zapakowane.

Polub nas na Facebook

Śledź nas na Twitter