Wczytuję dane...

Bentley

Brytyjski koncern motoryzacyjny Bentley Motors znany jest z produkcji i sprzedaży samochodów luksusowych oraz sportowych. Założone w 1919 roku przedsiębiorstwo Bentley jest legendą świata motoryzacji, która łączy doskonałość i wiedzę, tradycję i nowoczesność.

W marcu 2013 roku przedstawiciele marki Bentley wprowadzili na rynek linie zapachów. Wysokiej jakości perfumy nasycone esencją i filozofią marki, oparte o nowoczesne trendy i oczekiwania klientów, stają się ulubionymi zapachami dla kobiet i mężczyzn, ceniących luksusowe samochody.

   

Perfumy powstają we współpracy z najlepszymi mistrzami perfumiarstwa. Nasycone wirtuozerią najwyższej jakości składników, zawierają wyjątkowy i trwały aromat dla każdego użytkownika. Poprzez połączenie siły i delikatności, romantyzmu i mocy, tajemniczości i wyrafinowania, perfumy Bentley głęboko pobudzają zmysły. Odkrywają świat najwyższego luksusu marki Bentley.

Design flakonu ekskluzywnych perfum, dopracowany z najdrobniejszymi detalami, oddaje charakter samochodu Bentley. Zaokrąglona butelka inspirowana krzywiznami i materiałami używanymi przez Bentley Motors doskonale wkomponowuje się do dłoni oddając uczucie wyważonej elegancji. Logo firmy z trójramienną gwiazdą pojawia się na wszystkich flakonach perfum, jest symbolem silnej i innowacyjnej marki.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Polub nas na Facebook

Śledź nas na Twitter

Śledź nas na Instagram