Wczytuję dane...

Carolina Herrera

Carolina Herrera, jej wenezuelski temperament i nowojorski szyk ma swoje odzwierciedlenie w projektach Domu Mody, które przyniosły sławę, uznanie i cieszą się niesłabnącą popularnością.

Marka Carolina Herrera sprawia, że kobiety czują się piękne i niezależne, a mężczyźni pewni siebie i przedsiębiorczy. Perfumy damskie i męskie Carolina Herrera odzwierciedlają wyrafinowanie i kultowy styl założycielki marki.

   

Carolina Herrera, amerykańska projektantka urodzona w Wenezueli, Dom Mody pod nazwą Carolina Herrera New York założyła w 1981 roku, a następnie w 2001 roku poszerzyła o markę lifestylową pod szyldem CH Carolina Herrera. Szykowne kreacje projektantki spotkały się ze znakomitym zainteresowaniem i odniosły niebywały sukces. W 1988 roku marka wydała pierwsze perfumy damskie zatytułowane Carolina Herrera, a w kolejnych latach serię doskonałych zapachów damskich i męskich, które należą do najbardziej znanych perfum na świecie.

Inspiracją do stworzenia perfum dla Caroliny Herrery zawsze było dynamiczne życie zmieniającego się bezustannie Nowego Jorku, miasta pełnego energii, które nigdy nie zasypia. Perfumy Carolina Herrera powstawały przy udziale uznanych i wybitnych perfumiarzy, takich jak Alberto Morillas, Dominique Ropion, Olivier Cresp, Jacques Cavallier. Kompozycje zapachowe Carolina Herrera znajdują się w TOP 50 najbardziej znanych i cenionych perfum na świecie. Wody perfumowane i toaletowe znane są ze swojej doskonałej jakości, są wzorem elegancji i nowoczesności dla kobiet i mężczyzn na całym świecie.

     

Perfumy Carolina Herrera zawsze w dyskretny sposób wyróżnią Cię z tłumu. To mistrzowskie zapachy dla niejednej kobiety i każdego mężczyzny, którzy chcą być pełni elegancji oraz swobody zarówno w pracy, w szkole, na spotkaniach z klientami, przyjaciółmi, jak i na romantycznych randkach.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Polub nas na Facebook

Śledź nas na Twitter

Śledź nas na Instagram