Wczytuję dane...

Dior

Christian Dior /1905-1957/, francuski projektant mody i perfum, założyciel marki Dior w 1947 roku, jednej z najbardziej ekskluzywnych i rozpoznawalnych na świecie. Dom Mody Dior oferuje luksusowe ubrania, akcesoria  oraz perfumy i kosmetyki dla kobiet i mężczyzn.

 

Christian Dior zyskał sławę dzięki kreacji New look, obszernych sukienek podkreślających kobiecość i najbardziej przyciągających uwagę kolekcji, jakie kiedykolwiek widziano. Wyborny styl krawiectwa Christiana Diora miał ogromny wpływ na modę damską. Na zawsze zmienił oblicze kobiecego stylu.

Nowym kolekcjom towarzyszył zapach Miss Dior. Perfumy wykreowane, by pozostawić zmysłowy kobiecy ślad na ubraniach oraz skórze, z mandarynką i cytryną na tle mchu dębowego i wanilii. Te ponadczasowe i legendarne damskie perfumy, nazwaną na cześć siostry Christiana, projektantki Catherine, otworzyły drogę dla nowych koncepcji globalnego piękna kosmetyków i perfum Christiana Diora.

Kolejne legendarne perfumy to Diorissimo stworzone na bazie ulubionego kwiatu Diora, konwalii. Pierwsze męskie perfumy zostały wydane w 1966 roku i otworzyły znakomitą kolekcję Eau Sauvage. Odważne Dior Poison /1985/, radosne Dolce Vita /1994/, oszałamiające Dior J’adore /1999/ w różnych interpretacjach, uzależniające Dior Addict /2002/ to przepiękna gama perfum dla prawdziwych dam. Słynne, męskie perfumy Fahrenheit /1988/, Dior Homme /2005/ i Sauvage /2015/ należą do ulubionych i poszukiwanych zapachów przez mężczyzn.

    

Światowej sławy przepiękne, luksusowe perfumy czerpią składniki z francuskiego regionu Grasse, z którego zbiory May Rose i Grandiflorum Jasmine są zarezerwowane wyłącznie dla perfum marki Dior. Grasse kryje w sobie bogatą historię Domu Mody Dior, tutaj narodziły się najsłynniejsze kolekcje perfum, które uwielbiane są na całym świecie.

    

 

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Polub nas na Facebook

Śledź nas na Twitter

Śledź nas na Instagram