Wczytuję dane...

Hugo Boss

Hugo Boss to produkty o wysokiej jakości, nie tylko dla mężczyzn, ale również dla kobiet. Nowoczesna i wysokogatunkowa odzież, wykonana z dobrej jakości materiałów, jaki i trwałe, eleganckie perfumy, są poszukiwanymi dobrami nie tylko na rodzimym rynku.

 

Hugo Boss AG, jest niemieckim przedsiębiorstwem z siedzibą w Metzingen, zajmującym się produkcją markowej odzieży oraz wód perfumowanych i toaletowych z podziałem na marki: Hugo, Boss i od 2004 roku Baldessarini. Firma powstała w 1924 roku, jej nazwa pochodzi od imienia założyciela firmy Hugo Ferdinanda Bossa, który w wieku 39 lat rozpoczął działalność od założenia szwalni, szyjąc roboczą odzież dla pracowników policji i poczty.

W 1948 roku, po odejściu Hugo Ferdinanda Bossa, firmą zarządzał zięć Eugen Holy, a w 1969 roku przedsiębiorstwo przejęli wnukowie: Jochen i Uwe Holy, którzy z sukcesem zmienili firmę i umieścili ją w segmencie luksusowym. Marka Hugo Boss szybko stała się znana nie tylko w Europie. Doskonała znajomość marketingu oraz wyczucie trendów w modzie, pomogły Jochenowi i Uwe Holy uczynić z firmy Hugo Boss międzynarodową markę. Pierwszymi ambasadorami byli słynni kierowcy samochodów wyścigowych oraz amerykański aktor, Sylwester Stallone.

     

Przez długie lata Hugo Boss utożsamiany był tylko z modą męską. Były to wyroby odzieżowe na rozmaite okazje, od formalnych, przez codziennego użytku, po sportowe. Dopiero w 1998 roku do kolekcji ubrań Hugo Boss wprowadził modę damską.

    

Przełomowym wydarzeniem dla firmy był rok 1985, gdy po raz pierwszy ukazały się męskie perfumy z nadrukiem logo marki Hugo Boss. Aromatyczne perfumy Boss Number One, do dzisiaj stale w produkcji, stały się ulubionym i legendarnym zapachem tej marki.

Młodzieńcze, pełne pasji, intensywnie świeże i eleganckie serie perfum od Hugo Boss to kolekcje około 100 różnych kompozycji zapachowej dla kobiet i mężczyzn z podziałem na Boss: Boss Bottled (1998), Boss Elements (1994), Boss Femme (2007), Boss In Motion (2002), Boss Orange (2009), Boss The Collection (2011), Boss Nuit (2012), Boss Jour (2013), Boss Ma Vie (2014), Boss The Scent (2015), Runway Ediotion (2015), Alive (2020) oraz Hugo: Hugo (1995), Hugo Woman (1997), Hugo XX (2007), Hugo XY (2007), Hugo Energise (2008), Hugo Urban Journey (2018), Hugo Reversed (2018).

Nie można zapomnieć, aby nie wymienić najbardziej znany zapach od Hugo Boss, jakim jest potocznie zwany Szary, Number 6, Grey Boss, Boss Number Six, a ich właściwa nazwa to Boss Bottled No. 6. Klasyczne perfumy, pełne pasji i męskiego stylu, na każdą okazję. Wprowadzone zostały na rynek w 1998 roku i doczekały się wielu wariacji, a wszystkie z nich zasługują na uznanie.

      

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Polub nas na Facebook

Śledź nas na Twitter

Śledź nas na Instagram