Wczytuję dane...

JOOP!

JOOP! to luksusowa niemiecka marka z niezwykłym wyczuciem piękna i stylu, oferująca modną odzież damską i męską, kolekcje galanterii skórzanych, obuwia, torebek, okularów przeciwsłonecznych oraz perfum.

    

Wolfgang Joop, niemiecki projektant mody, założył firmę sygnowaną własnym nazwiskiem JOOP! w 1978 roku. Pierwsze jego kolekcje odzieży damskiej i męskiej, dzięki niezwykłej kreacji i tożsamości zdobyły wielkie uznanie. Z czasem marka JOOP! stała się jedną z najsilniejszych i najbardziej rozpoznawalnych niemieckich marek na świecie.  

W ofercie Domu Mody JOOP! można znaleźć zarówno szykowne biznesowe ubrania i akcesoria, jak i mniej formalne, ale zawsze wykonane z wyrafinowaniem i niezwykłą starannością. Dobrane i wykorzystane do produkcji odpowiednie materiały odznaczające się dobrą jakością zawsze gwarantują profesjonalny wygląd, wygodę noszenia, pozwalają wyrazić własną osobowość.

       

Marka JOOP! to także bogata linia perfum damskich i męskich. Pierwsze perfumy JOOP! Femme wprowadzone zostały na rynek w 1987 roku, dwa lata później pojawił się pierwszy zapach męski JOOP! Homme, który do dzisiaj jest bestsellerem. Przy produkcji perfum uczestniczyła córka Wolfganga Joopa, Jette Joop, która z zawodu jest perfumiarzem i wykreowała kilka cennych zapachów damskich. 

JOOP! jest jedną z najlepszych firm branży perfumeryjnej w Niemczech. 

     

Marka JOOP! to elegancja, prestiż, ekstrawagancja. Niemiecka firma JOOP! jest synonimem doskonałej jakości, produktów wybieranych i cenionych na międzynarodowym rynku, zawsze aktualnych, modnych i z ponadczasowym charakterem.

Od 2008 roku Dom Mody JOOP! jest własnością szwajcarskiej firmy Holy Fashion Group.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Polub nas na Facebook

Śledź nas na Twitter

Śledź nas na Instagram